Ką veikiame?

„ADVERT LAB" yra integruota kūrybinė reklamos agentūra, teikianti platų paslaugų spektrą nuo rinkos tyrimų, strategijos planavimo, kūrybinių sprendimų iki detalaus rinkodaros plano įgyvendinimo. Teikdami platų paslaugų spektrą galime užtikrinti, kad mūsų sukurtos reklaminės kampanijos bus tarpusavyje suderintos ir efektyvios.

Kas esame?

„ADVERT LAB“- tai kūrybinė agentūra, sutelkusi savo darbą mylinčių, veiklą išmanančių, kūrybingų žmonių kolektyvą, kurio tikslas – padėti Jums susikurti sėkmingą įvaizdį viešojoje erdvėje, kurio pagalba auginsite savo verslą, kilsite karjeros laiptais, ar garsiai visam pasaulius pranešite apie savo išradimą!


Vertybės ir tikslai!

Visa “ADVERT LAB” komanda, siekdama bendrų tikslų, vieningai laikosi šių vertybių:

Gerbiame žmones

Mes gerbiame klientą, vartotoją, vieni kitus, todėl dirbdami esame dėmesingi etikos ir aukštiems profesionalumo standartams bei bendražmogiškoms vertybėms.

Rūpi, ko nori klientas

Išklausome ir įsiklausome į kliento poreikius, įsigiliname, su kokiais iššūkiais jis susiduria, ko siekia. Mūsų klientų tikslai – taip pat ir mūsų rūpestis.

Klientas yra mūsų partneris

Viena būtiniausių projekto sėkmės sudedamųjų dalių yra bendradarbiavimas. Todėl kiekviename mūsų vykdomame projekte klientas yra mūsų komandos dalis.

Siekiame rezultato, o ne efekto

Mes aiškiai atskiriame trumpalaikį efektą nuo ilgalaikių tikslų ir savo klientui siekiame geriausio įmanomo rezultato. Procesas ir rezultatas – tai įkvėpimas, kurio vedini imamės bet kokios veiklos.

Komanda

Komandoje dirba įvairiose srityse patirtį turintys specialistai: grafikos dizaineriai, maketuotojai, iliustratoriai, fotografai, operatoriai, psichologai, rašytojai- scenaristai ir kt. Visi „ADVERT LAB“ dirbantys ar bendradarbiaujantys žmonės yra savo darbą ne tik mylintys, bet išmanantys, kūrybingi specialistai. Visus mus vienija bendros vertybės ir bendras tikslas – padėti Jums susikurti sėkmingą įvaizdį viešojoje erdvėje, kurio pagalba auginsite savo verslą, kilsite karjeros laiptais ar garsiai visam pasaulius pranešite apie savo išradimą!

Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

Kristina Jedemskaja

„ADVERT LAB“ įkūrėja, vadovė ir „rinkodaros inžinierė-kūrybininkė“


Kristina yra sukaupusi vertingos patirties skirtingose srityse: dirbo tiesioginių pardavimų, vadybos, projektų valdymo, e-komercijos ir marketingo srityse. Todėl visas kūrybines idėjas įvertina iš praktinės pusės.

Skirtinga darbo patirtis jai leidžia geriau suprasti verslo ir vartotojo poreikius ir tai panaudoti efektyviai marketingo strategijai bei reklaminėms kampanijoms sukurti.

Apie savo profesiją ji sako: „Esu „rinkodaros inžinierė- kūrybininkė“, kitaip sakant, esu tradicinio rinkodarininko, programuotojo, grafikos dizainerio-maketuotojo hibridas.“

Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

Daiva Motiejūnaitė

„ADVERT LAB“ meno vadovė, dizainerė, lektorė


Daiva – žmogus, kuris gali pasigirti ilgamete patirtimi, derindama grafinio dizaino kompetencijas su edukologija. Mes neįsivaizduojame geresnės meno vadovės, dizainerės ir lektorės, kuriai patikėtume du sudėtingiausius darbus pasaulyje – mokyti bei priimti keblius kūrybinius iššūkius.

Nei vienas vizualinės komunikacijos darbas neišvys dienos šviesos be Daivos palaiminimo ir tai ne tik dėl patirties, tai dėl požiūrio!

Meno vadovė sako: „Padėk svajonėms pildytis, todėl visada daryk daugiau, nei iš tavęs tikimąsi“.
Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

Inga Ulinskaitė

Iliustratorė/ Maketuotoja


Inga dievina savo darbą. Į kiekvieną savo kūrinį ji įdeda daug šilumos ir meilės. Apie save Inga sako: "Esu menininkė, mano galva visada pilna kūrybinių minčių. O mano „arkliukas“ iliustracijų ir atskirų grafinių elementų kūrimas ir perpiešimas“.

Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

Jūratė Kriščiūnaitė

Psichologė


Jūratė psichologiją studijavo Lietuvoje bei Jungtinėje Karalystėje, praktikavosi Škotijoje. Dirba socialinės ir organizacinės psichologijos srityse. Jūratė apie savo indėlį į komandos darbą sako: “Daug konfliktų iškyla vien dėl elementaraus nesusišnekėjimo ir tarpusavio nesupratimo. Mano dalis “ADVERT LAB” komandoje yra padėti suprasti užsakovą ir jo potencialaus kliento poreikius bei mąstymą, elgseną, kad suderintume produktą, verslo įvaizdį – geriausiai apeliuojantį kelią į vartotojo sąmonę”.

Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

Gabrielė Blaženytė

Grafikos dizainerė / maketuotoja/ soc.tinklų administratorė


Gabrielės kuriamuose maketuose atsispindi minimalizmas ir švara. Ji apie save sako: “Kurdama laikausi auksinės taisyklės: ,,Mažiau yra daugiau".
Remigijus_Pipynė_advert_lab_fotografas_video_operatorius

Remigijus Pipynė

Fotografas/ video operatorius

www.rg-studio.lt
Remigijus yra ilgametę patirtį turintis savo srities profesionalas. Filmuoja ir fotografuoja ne tik ant žemės, bet ir iš paukščio skrydžio. Apie savo darbą Remigijus sako cituodamas garsų fotografą Ansel Adams: "Nėra jokių taisyklių geroms nuotraukoms, yra tik geros nuotraukos".

Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

Vilma

Tekstų (reklaminių tekstų, pranešimų spaudai, prekių aprašymų ir k t.) autorė


Vilmos darbas – užtikrinti, kad Jūsų prekės ženklas būtų ne tik “gražus viršelis”, bet lygiai taip pat patrauklus brendo “vidinis pasaulis”.

Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

Marius

Programuotojas


Marius yra profesionalus programuotojas, kuris savo karjerą pradejo kaip SEO specialistas, toliau tęsęs karjerą jau kaip SEO gamybos vadovas. Marius apie savo darbą sako: “Aš programuoju web. svetaines taip, kad jos iš karto būtų lengvai optimizuojamos paieškos sistemoms”.