KĄ VEIKIAME?
Teikiame grafinio dizaino, maketavimo, prekės ženklo, firminio stiliaus, reklaminių klipų ir turinio kūrimo paslaugas.
Apibendrinus - teikiame BRENDINGO paslaugas!
KAS ESAME?
Esame kūrybininkai, o "ADVERT LAB"- kūrybinė reklamos agentūra, kurios tikslas padėti Jums susikurti sėkmingą įvaizdį viešojoje erdvėje,
kurio pagalba auginsite savo verslą, kilsite karjeros laiptais, ar garsiai visam pasauliui pranešite apie savo išradimą!

VERTYBĖS IR TIKSLAI!

100Asset 14
Gerbiame žmones

Mes gerbiame klientą, vartotoją, vieni kitus, todėl dirbdami esame dėmesingi etikos ir aukštiems profesionalumo standartams bei bendražmogiškoms vertybėms.

100Asset 15

Rūpi, ko nori klientas

Išklausome ir įsiklausome į kliento poreikius, įsigiliname, su kokiais iššūkiais jis susiduria, ko siekia. Mūsų klientų tikslai – taip pat ir mūsų rūpestis.

100Asset 16

Klientas yra mūsų partneris

Viena būtiniausių projekto sėkmės sudedamųjų dalių yra bendradarbiavimas. Todėl kiekviename mūsų vykdomame projekte klientas yra mūsų komandos dalis.

100Asset 17
Siekiame rezultato, o ne efekto

Mes aiškiai atskiriame trumpalaikį efektą nuo ilgalaikių tikslų ir savo klientui siekiame geriausio įmanomo rezultato. Procesas ir rezultatas – tai įkvėpimas, kurio vedini imamės bet kokios veiklos.

KRISTINA JEDEMSKAJA

„ADVERT LAB“ įkūrėja, vadovė ir „rinkodaros inžinierė-kūrybininkė“
Lietuvos Marketingo Asociacijos (LiMA) narė

Sveiki. Jeigu skaitote šią skiltį, greičiausiai domitės „ADVERT LAB” komanda ir teikiamomis paslaugomis. Džiaugiuosi…

Kūrybinę agentūrą „ADVERT LAB” įkūriau norėdama realizuoti save ir panaudojant visą savo sukauptą patirtį padėti tiems, kurie kuria ar „augina” savo verslą. Esu sukaupusi vertingos patirties skirtingose srityse: tiesioginiuose pardavimuose, vadyboje, projektų valdyme, e-komercijoje ir skaitmeniniame marketinge. Skirtinga darbo patirtis man leidžia geriau suprasti verslo ir vartotojo poreikius ir tai panaudoti efektyviai marketingo strategijai bei reklaminėms kampanijoms sukurti. Apie save galiu pasakyti: „Esu „rinkodaros inžinierė- kūrybininkė“, kitaip sakant, esu tradicinio rinkodarininko, programuotojo, grafikos dizainerio-maketuotojo hibridas.“ 

Istorijų pasakojimo menas padeda siekti pokyčių.

RICHARD BRANSON

Sėkmingas vizualinis įvaizdis sustiprina Jūsų istoriją!

"ADVERT LAB" KOMANDA

Gabriele_Indriunaite_advert_lab_grafikos_dizainere
Gabrielė Indriūnaitė
Grafikos dizainerė

Gabrielei kūrybiniame procese svarbiausia įsiklausyti į klientą ir ieškoti geriausiai jo poreikius atitinkančio sprendimo. Apie savo kūrybą ji sako: “ Manau, kad dizainas yra visur, todėl stebiu aplinką, fiksuoju detales, niuansus, spalvų bei formų kaitą, stengiuosi atkartoti tai savo darbuose”.

Ugnė_Gedminaitė_AdvertLAB_grafikos_dizainerė
Ugnė Gedminaitė
Vadybininkė - grafikos dizainerė

Ugnė atsakinga už klientų paiešką ir agentūros komunikaciją socialiniuose tinkluose. Taip pat atlieka smulkius maketavimo darbus, piešia iliustracijas. Ugnė sako: „Kūrybinis procesas lyg nepažįstamas kelias – niekuomet nežinai kur jis nuves. O kūrybą galima atrasti visur – tiek kuriant dizainą, tiek sudarant komunikacijos planą ar ieškant naujų klientų.”

Video operatorius/ fotografas "RG Studio"

Remigijus yra ilgametę patirtį turintis savo srities profesionalas. Filmuoja ir fotografuoja ne tik ant žemės, bet ir iš paukščio skrydžio. Apie savo darbą Remigijus sako cituodamas garsų fotografą Ansel Adams: „Nėra jokių taisyklių geroms nuotraukoms, yra tik geros nuotraukos”.

PADĖSIME JUMS SUSIKURTI SĖKMINGĄ ĮVAIZDĮ VIEŠOJOJE ERDVĖJE!