KĄ VEIKIAME?


„ADVERT LAB" teikia grafinio dizaino, maketavimo, prekės ženklo, firminio stiliaus, reklaminių klipų ir turinio kūrimo paslaugas.


KAS ESAME?


„ADVERT LAB“- kūrybinė reklamos agentūra, sutelkusi savo darbą mylinčių, veiklą išmanančių, kūrybingų žmonių kolektyvą, kurio tikslas – padėti Jums susikurti sėkmingą įvaizdį viešojoje erdvėje, kurio pagalba auginsite savo verslą, kilsite karjeros laiptais, ar garsiai visam pasauliui pranešite apie savo išradimą!VERTYBĖS IR TIKSLAI!

“ADVERT LAB” komanda, siekdama bendrų tikslų, vieningai laikosi šių vertybių:


Image

Gerbiame žmones


Mes gerbiame klientą, vartotoją, vieni kitus, todėl dirbdami esame dėmesingi etikos ir aukštiems profesionalumo standartams bei bendražmogiškoms vertybėms.Image

Rūpi, ko nori klientas


Išklausome ir įsiklausome į kliento poreikius, įsigiliname, su kokiais iššūkiais jis susiduria, ko siekia. Mūsų klientų tikslai – taip pat ir mūsų rūpestis.


Image

Klientas yra mūsų partneris


Viena būtiniausių projekto sėkmės sudedamųjų dalių yra bendradarbiavimas. Todėl kiekviename mūsų vykdomame projekte klientas yra mūsų komandos dalis.Image

Siekiame rezultato, o ne efekto


Mes aiškiai atskiriame trumpalaikį efektą nuo ilgalaikių tikslų ir savo klientui siekiame geriausio įmanomo rezultato. Procesas ir rezultatas – tai įkvėpimas, kurio vedini imamės bet kokios veiklos.

KOMANDA

Komandoje dirba įvairiose srityse patirtį turintys specialistai: grafikos dizaineriai, maketuotojai, iliustratoriai, fotografai, operatoriai, psichologai, rašytojai- scenaristai ir kt. Visi „ADVERT LAB“ dirbantys ar bendradarbiaujantys žmonės yra savo darbą ne tik mylintys, bet išmanantys, kūrybingi specialistai. Visus mus vienija bendros vertybės ir bendras tikslas – padėti Jums susikurti sėkmingą įvaizdį viešojoje erdvėje, kurio pagalba auginsite savo verslą, kilsite karjeros laiptais ar garsiai visam pasaulius pranešite apie savo išradimą!

 
Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

KRISTINA JEDEMSKAJA

„ADVERT LAB“ įkūrėja, vadovė ir „rinkodaros inžinierė-kūrybininkė“


Kristina yra sukaupusi vertingos patirties skirtingose srityse: dirbo tiesioginių pardavimų, vadybos, projektų valdymo, e-komercijos ir marketingo srityse. Skirtinga darbo patirtis jai leidžia geriau suprasti verslo ir vartotojo poreikius ir tai panaudoti efektyviai marketingo strategijai bei reklaminėms kampanijoms sukurti. Apie savo profesiją ji sako: „Esu „rinkodaros inžinierė- kūrybininkė“, kitaip sakant, esu tradicinio rinkodarininko, programuotojo, grafikos dizainerio-maketuotojo hibridas.“

 
Remigijus_Pipynė_advert_lab_fotografas_video_operatorius

Remigijus Pipynė

Fotografas/ video operatorius


Remigijus yra ilgametę patirtį turintis savo srities profesionalas. Filmuoja ir fotografuoja ne tik ant žemės, bet ir iš paukščio skrydžio. Apie savo darbą Remigijus sako cituodamas garsų fotografą Ansel Adams: "Nėra jokių taisyklių geroms nuotraukoms, yra tik geros nuotraukos".

Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

Vilma

Tekstų (reklaminių tekstų, pranešimų spaudai, prekių aprašymų ir k t.) autorė


Vilmos darbas – užtikrinti, kad Jūsų prekės ženklas būtų ne tik “gražus viršelis”, bet lygiai taip pat patrauklus brendo “vidinis pasaulis”.

Kristina Jedemskaja_advert_lab_įkūrėja_ir_vadovė

Gabrielė Indriūnaitė

Grafikos dizainerė


Gabrielei kūrybiniame procese svarbiausia įsiklausyti į klientą ir ieškoti geriausiai jo poreikius atitinkančio sprendimo. Apie savo kūrybą ji sako: “ Manau, kad dizainas yra visur, todėl stebiu aplinką, fiksuoju detales, niuansus, spalvų bei formų kaitą, stengiuosi atkartoti tai savo darbuose”.

Pradėkite savo įvaizdį kurti jau šiandien!