PREKĖS ŽENKLAS (BRENDAS) REIKALINGAS TIEK ĮMONEI, TIEK IR PAČIAM VARTOTOJUI.

ĮMONEI SUSIKURTI PREKĖS ŽENKLĄ BŪTINA, NES:

Prekės ženklas sukuria pridėtinę vertę. Turint stiprų brendą, galima parduoti daugiau ir brangiau bei gauti didesnį pelną.

Stiprus brendas padeda lengviau į rinką įvesti naujus produktus arba paslaugas.

Prekės ženklas sukuria produkto bei įmonės aukštos kokybės ir patikimumo įspūdį.

Turint brendą, patiriamos mažesnės rinkodaros išlaidos, nes prekės ženklas išlieka vartotojų atmintyje ir yra lengvai atpažįstamas.

Prekės ženklas sukuria vartotojų lojalumą.

Prekės ženklas sukuria nemokamą reklamą.

Vartodami brendus žmonės kuria savo asmeninį įvaizdį.

KAIP KURIAMAS BRENDAS?
YRA 6 PAGRINDINIAI BRENDO KŪRIMO ETAPAI:

100Asset 18
Tiriamasis darbas

Situacijos analizė. Aiškiai apibrėžiame verslo ar asmens, kuriam bus kuriamas brendas, misiją, viziją, tikslinę auditoriją, veiklos tikslus, tiriame konkurenciją, įvertiname stipriąsias ir silpnąsias puses (SWOT, arba kitaip SSGG analizė), paruošiame marketingo strategiją.

100Asset 19

Brendo strategijos formavimas

Remiantis pirmo etapo medžiaga, sukuriame brendo strategiją, nustatome, kokią poziciją šis prekės ženklas turi užimti vartotojo sąmonėje. Tai pusiau racionalus, pusiau kūrybinis darbas. Apibrėžiame brendo charakterį ir atrandame prekės ženklo pagrindinę žinutę, kuria remiasi visa tolimesnė komunikacija. Siekiame išskirtinumo ir paprastumo, kad vartotojams prekės ženklas būtų lengvai suprantamas.

100Asset 20

Firminio stiliaus kūrimas

Sukuriame įvairius firminio stiliaus elementus, pradedant logotipu ir baigiant reklamine atributika. Visi šie elementai remiasi vientisa prekės ženklo vystymo strategija.

100Asset 22
Brandbook‘o (stiliaus knygos) sudarymas

Ši knyga yra prekės ženklo „biblija“. Joje aiškiai apibrėžti visi galimi ir negalimi brendo naudojimo būdai, todėl ja vadovautis yra patogu ir yra itin naudinga klientui ateityje.

100Asset 23
Firminio stiliaus elementų gamyba

Organizuojame spaudos ir kitų stiliaus elementų gamybą. Bendradarbiaujame su ilgametę patirtį turinčiais ir patikimais vizualinės elementų gamybos partneriais.

100Asset 24

Prekės ženklo įvedimas į rinką

Brendo įvedimui į rinką pasitelkiame įvairias pristatymo, viešųjų ryšių kampanijas, reklamines prezentacijas, skaitmeninės rinkodaros elementus.

PADĖSIME JUMS SUSIKURTI PARDUODANTĮ PREKĖS ŽENKLĄ!