GYVENAME VAIZDINIŲ AMŽIUJE


Image
Žmonės vis mažiau skiria laiko žinutės skaitymui. Jiems reikia vaizdinių ir garso. Žmonės atkreipia dėmesį į tai, kas juos „užkabina“, o greičiausiai visus „užkabina“ vaizdiniai. Todėl verslui yra būtina investuoti į kokybiškas fotografijas ir video klipus, kadangi gyvename Instagram‘o, Facebook‘o ir Youtube laikotarpyje.

VERSLAS NETURI DIDELIŲ BIUDŽETŲ REKLAMINIŲ KLIPŲ KŪRIMUI? NE BĖDA.

Image

Galima sukurti gerą reklaminį produktą ir turint mažą biudžetą.Image

Gal klipas iš techninės pusės nebus pačios aukščiausios kokybės, bet savo turinio patrauklumu mažai kuo nusileis ir didelio biudžeto projektams.

 

JUMS ĮDOMU KAS LEMIA PROJEKTO BIUDŽETĄ?
KAINA PRIKLAUSO NUO:

Scenarijaus sudėtingumo
Sudėtingumas daro įtaką visai klipo gamybai. Nuo scenarijaus priklauso filmavimo komandos formavimas, filmavimo technikos parinkimas, montažo darbai ir t.t.


Klipo trukmės
Kuo ilgesnė reklama, tuo daugiau medžiagos reikia nufilmuoti ir apdoroti. Tačiau ir 10 ar 20 sek. klipas gali kainuoti tiek pat kiek ir 1 min. Ypač, jei reikalauja daug montažo ir grafinio dizaino darbų.


Lokacijų kiekio ir tipo
Filmuoti privačiame bute, name ar ofise kainuos pigiau nei filharmonijoje ar Žalgirio arenoje, o jeigu yra daugiau nei viena lokacija, tuomet papildomai kainuos logistika ir užtruks ilgiau, nes visa komanda turės išsirinkti įrangą ir pervažiuoti iš vienos vietos į kitą.


Aktorių kiekio
Akivaizdu, kad pačiam būnant reklamos herojumi bus pigiau, nei pasamdyti dešimtis profesionalių aktorių ar super modelių 😊


Filmavimo pamainų skaičiaus
Priklauso nuo scenarijaus sudėtingumo ir minėtos reklamos trukmės bei lokacijų kiekio. Biudžetui tai daro bene didžiausią įtaką.


Komandos sudėties
Komandą gali sudaryti ir vienas fotografas, vienas operatorius ir žmogus, kuris koordinuoja visą gamybos procesą, o gali komandą sudaryti ir dešimt, ar daugiau žmonių: grimeriai, įvaizdžio dizaineriai, interjero apipavidalintojai, operatoriai, garso režisieriai, aktoriai ir t.t…


Mokesčių
Aktorių ar laisvai samdomų atlikėjų honorarai užima biudžete tikrai ne paskutinę vietą. Taip pat, reikia įvertinti ar garso takelis bus perkamas, ar individualiai kuriamas.

 

Pradėkite savo įvaizdį kurti jau šiandien!