7_priezastys_kodel_prekes_zenklas_yra_svarbus_smulkiam_verslui_advertlab

7 priežastys, kodėl prekės ženklas yra svarbus smulkiam verslui

In Marketingas by admin

Prekės ženklas (brendas) – tai Jūsų verslo įvaizdis vartotojo sąmonėje! Logotipas pagrindinis elementas prekės ženkle, kuris pirmiausiai reprezentuoja įmonę vartotojo sąmonėje. Todėl jo kūrimo ir išgryninimo etapui reikėtų skirti daug dėmesio. Kuo labiau atpažįstamas logotipas, tuo vertingesnė tampa įmonė, tuo daugiau klientų ji gauna, o kartu ir pelno.


Taigi, kas gi yra prekės ženklas?! Trumpai atsakant į šį klausimą, prekės ženklas yra VISKAS.

Kaip stiprus prekės ženklas daro įtaką jūsų verslui?

  1. Prekės ženklas sukuria pridėtinę vertę.
  2. Prekės ženklas sukuria aukštos kokybės ir patikimumo įspūdį, nes vartotojo sąmonėje yra atpažįstamas ir turi didesnį svertą nei naujai sukurti prekiniai ženklai.
  3. Prekės ženklas sukuria vartotojų lojalumą.
  4. Prekės ženklas sukuria nemokamą reklamą. Žmonės mėgsta kitiems rekomenduoti savo mylimus brendus.
  5. Stiprus brendas padeda lengviau į rinką įvesti naujus produktus arba paslaugas. Turint brendą, patiriamos mažesnės rinkodaros išlaidos, nes prekės ženklas išlieka vartotojų atmintyje ir yra lengvai atpažįstamas.
  6. Prekės ženklas pasitarnauja motyvuojant darbuotojus. Jie daug labiau jaučia pasididžiavimą savo įmone, dirba atsakingiau ir produktyviau, kad pasiektų bendrai visiems išsikeltus tikslus.

Visos aukščiau išvardintos prekinio ženklo kuriamos naudos reikalingos kiekvienam verslui.

advert_lab_prekes_zenklo_svarba

"Prekės ženklas nėra vien tik logotipas, bet logotipas pagrindinis elementas prekės ženkle, kuris pirmiausiai reprezentuoja įmonę vartotojo sąmonėje. Kuo labiau atpažįstamas logotipas, tuo vertingesnė tampa įmonė, tuo daugiau klientų ji gauna, o kartu ir pelno."

Stambios, vidutinės ir smulkios įmonės turi kai ką bendro - kryptingai kurdamos prekės ženklą, jos įsitvirtina kaip savo srities lyderės.